Tilbehør til dit netværk

Køb det rigtige tilbehør til netværket. Injektor, kabler, transceiver, skins, stativ og beslag. Komplett har alt tilbehøret du behøver til netværket og tilhørende kamera med mere. Her har vi samlet vores udvalgte tilbehør til netværk fra gode leverandører som Cicso, Arlo, Fiberworks, Ubiquiti og Zyxel, som har det lille ekstra, og får mest muligt ud af dit netværk.

Tilbehør - Netværk

Sammenlign
Linksys Velop Universal Wallmount Tilbehør
Lagerstatus: 4 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
179,-
TP-LINK TL-POE150S PoE Injector Tilbehør
Lagerstatus: 20 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
169,-
Fiberworks SFP-10GE-SR-IN SFP Tilbehør
Lagerstatus: 5 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
220,-
Ubiquiti POE-24-30W POE-Injector Tilbehør
Lagerstatus: 13 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
179,-
TP-Link OC300 Omada Controller Tilbehør
Lagerstatus: 3 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
1.495,-
Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP Tilbehør
Lagerstatus: 15 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
214,-
Ubiquiti Multi-Mode 10GB SFP Tilbehør
Lagerstatus: 10 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
384,-
Ubiquiti Single-Mode 10GB SFP Tilbehør
Lagerstatus: 9 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
1.015,-
Fiberworks SFP 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km Tilbehør
Lagerstatus: 6 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
249,-
Ubiquiti PoE injector Tilbehør
Lagerstatus: Ikke på lager. 10 stk. Ubekræftet 1.jul.2021 fra producenten.
199,-
Zyxel PoE12-HP PoE+ Injector Tilbehør
Lagerstatus: Ikke på lager. 31 stk. Ubekræftet 25.jun.2021 fra producenten.
345,-
TOTEN, fixed shelf for G-series Tilbehør
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uger.
599,-
Linksys Power PoE+ Injector Tilbehør
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 2-3 uger.
395,-
LinkIT Keystonemodul STP Cat.6 og 6A Tilbehør
Lagerstatus: Bestillingsvare. Bestilles ved ordre. Leveringstid 1-2 uger.
69,-
Ubiquiti POE-24-12W-G PoE injector Tilbehør
Lagerstatus: Ikke på lager. 1 stk. forventes klar til levering 23.jun.2021 (usikker dato)
149,-