Netværkskabel Fiber LC/ST 3 m

Multimode, duplex, 62,5/125µm

Varenummer: 339919 / Producentens varenr: FC-9/2-3ME

More pictures from Netværkskabel Fiber LC/ST 3 m

Før 129,-
69,-
+ fragt fra 59,-
Tilbuddet gælder, t.o.m. 31 december eller så længe lager haves!
22 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
30 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 12
Netværkskabeltype Patchkabel
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 3 m.
Forbindelse
Forbindelsesled 2 x LC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x ST multimodus - han