Netværkskabel Fiber LC/LC 3 m

Singlemode, duplex, 9/125µm

Varenummer: 597225 / Producentens varenr: 34238

More pictures from Netværkskabel Fiber LC/LC 3 m

419,-
+ fragt fra 59,-
4 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
30 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 12