Menu
Søg
Log ind

Cisco SB SFP (mini-GBIC) 1000Base-LH

Varenummer: 604212 / Producentens varenr: MGBLH1

More pictures from

Generelt
Producentens garanti (måneder) 240
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LH
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for P/N: MGBBX1, MGBLH1/EU, MGBLH1-UK, MGBLX1, MGBSX1, MGBSX1-EU, MGBSX1-UK, MGBT1, MGBT1-EU, MGBT1-UK