Menu
Søg
Log ind

Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP

LC connector 2 pack, Multi mode, 1Gbps, 0,55km, 2-fiber

Varenummer: 920739 / Producentens varenr: UF-MM-1G

More pictures from Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP

214,-
+ fragt fra 59,-
31 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
60 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 12
Antal pakker 2 (specifikationer er for enkelt genstande)
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Dataforbindelsesprotokol GigE