Menu
Søg
Log ind

Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex

transceiver module, 1310nm, SM/MM for Cisco, tilsvarer GLC-LH-SM, 10km

Varenummer: 974925 / Producentens varenr: SFP-1000BASE-LX-C

More pictures from Fiberworks 1G SFP 1000Base-LX LC Duplex

491,-
+ fragt fra 59,-
6 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
60 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 36
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC enkelttilstand hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-LH-SM
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for P/N: 4GE-SFP-LC, 4GE-SFP-LC=, 4GE-SFP-LC-5PACK=, 4GE-SFP-LC-RF, 4GE-SFP-LC-RF=, GRWIC-D-ES-2S-8PC, GRWIC-D-ES-6S