Fiberworks 10GbE SFP+ SR, DDM, LC Duplex

transceiver module, 850nm, MM, for HP med SFP+, tilsvarer J9150A, 300m

Varenummer: 974926 / Producentens varenr: SFP-10GE-SR-H

More pictures from Fiberworks 10GbE SFP+ SR, DDM, LC Duplex

449,-
+ fragt fra 59,-
2 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 36
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Liniefrekvens OC-192/STM-64
Maks. overføringsafstand 300 m
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Overensstemmelsesstandarder ITU-T G.709
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer HP J9150A