Menu
Søg
Log ind

Fiberworks 1G SFP 1000Base-SX LC Duplex

transceiver module, 850nm, MM, for HP, tilsvarer J4858C, 550m

Varenummer: 974928 / Producentens varenr: SFP-1000BASE-SX-H

More pictures from Fiberworks 1G SFP 1000Base-SX LC Duplex

465,-
+ fragt fra 59,-
10 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
60 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 36
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 550 m
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multimodus hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer HP J4858C