Menu
Søg
Log ind

Fiberworks 1Gbit SFP 1000Base-SX LCx2

transceiver module, 850nm, MM, for Cisco og Netgear, tilsvarer GLC-SX-MM, 550m

Varenummer: 974930 / Producentens varenr: SFP-1000BASE-SX-C

More pictures from Fiberworks 1Gbit SFP 1000Base-SX LCx2

465,-
+ fragt fra 59,-
Ikke på lager. 5 stk. Ubekræftet 14.nov.2019 fra producenten.
60 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 36
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 550 m
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multimodus hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-SX-MM
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for Cisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 5508 Wireless Controller, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco ASA 5545-X Firewall Edition, 5545-X IPS Edition, 5555-X Firewall Edition, 5555-X IPS Edition
Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560-8PC, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS EMI, 3560G-48TS EMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750-24FS, 3750-24TS SMI, 3750G-12S, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24TS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4500 Series Supervisor Engine V-10GE
Cisco Catalyst Compact 2960C-8TC-L
Cisco Catalyst Express 500-24LC, 500-24PC, 500G-12TC
Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Cisco ME 2400-24TS, 3400-24TS, 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch