fri returfri retur

Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 2m

G.657.A2 LC/UPC-LC/UPC duplex 2mm Gul, støtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR

Varenummer: 977555 / Producentens varenr: P-SM9-D2Y-LCU-LCU-02

More pictures from Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 2m

139,-
Ikke på lager. 10 stk. klar til levering 16.apr.2024

Fiberworks Fiberkabel SM 9/125

Gult fiberoptisk tilslutningskabel i 2 meters længde

Generelt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (måneder) 12
Kabel
Netværkskabeltype Patchkabel
Overensstemmelsesstandarder G.657.A2/OS2
Antal af højre forbindelser 2
Han/hun venstre forbindelse Han
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Teknologi Fiberoptik
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Fiberoptiktype Singlemodus
Han/hun højre forbindelse Han
Venstre forbindelsestype LC/UPC enkelttilstand
Kabelnøglefunktioner Halogenfri
Antal af venstre forbindelser 2
Antal fiber 2
Højre forbindelsestype LC/UPC enkelttilstand
Kabeltilstand Duplex
Diverse
Farvekategori Gul
Farve Gul
Overensstemmelsesstandarder IEC 60332-1, IEC 61300-2-2, EN 50173
Mål og vægt
Længde i Meter 2 m.
Længde 2 m
Retningslinjer for produktanmeldelser