Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 1m

G.657.A2 LC / UPC-LC / UPC duplex 2 mm Gul, understøtter 1000BASE-LX og 10GBASE-LR

Varenummer: 977559 / Producentens varenr: P-SM9-D2Y-LCU-LCU-01

More pictures from Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 1m

149,-
+ fragt fra 59,-
Ikke på lager. 8 stk. Ubekræftet 3.feb.2022 fra producenten.
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 12
Netværkskabeltype Patchkabel - G.657.A2/OS2
Teknologi Duplex fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Egenskaber Halogenfri
Længde 1 m.
Farve Gul
Forbindelse
Forbindelsesled 2 x LC/UPC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/UPC enkelttilstand - han
Diverse
Overensstemmelsesstandarder IEC 60332-1, EN 50173, IEC 61300-2-2