fri returfri retur

Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 3m

G.657.A2 LC / UPC-LC / UPC duplex 2 mm Gul, understøtter 1000BASE-LX og 10GBASE-

Varenummer: 977560 / Producentens varenr: P-SM9-D2Y-LCU-LCU-03

More pictures from Fiberworks Fiberkabel SM 9/125 3m

149,-
10 stk på lager. (1-5 dages leveringstid)

Fiberworks Fiberkabel er et halogenfrit duplex fiberoptisk kabel - G.657.A2/OS2

Længde 3 meter i gul.

Generelt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (måneder) 12
Kabel
Kabelnøglefunktioner Halogenfri
Netværkskabeltype Patchkabel
Han/hun højre forbindelse Han
Antal af højre forbindelser 2
Han/hun venstre forbindelse Han
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Venstre forbindelsestype LC/UPC enkelttilstand
Kabeltilstand Duplex
Højre forbindelsestype LC/UPC enkelttilstand
Antal fiber 2
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal af venstre forbindelser 2
Overensstemmelsesstandarder G.657.A2/OS2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Diverse
Farve Gul
Farvekategori Gul
Overensstemmelsesstandarder IEC 61300-2-2, IEC 60332-1, EN 50173
Mål og vægt
Længde 3 m
Længde i Meter 3 m.
Retningslinjer for produktanmeldelser