fri returfri retur
Varenummer: 1068226 / Producentens varenr: SFP-1000BASE-LXD-C

Fiberworks SFP 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km

1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

More pictures from Fiberworks SFP 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km

199,-
9 stk på lager. (2-6 hverdage leveringstid)
Generelt
Produktlinje Fiberworks
Producentens garanti (måneder) 36
Netværk
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Type SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Overførselhastighed 1.25 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Kabeltype Ethernet 1000Base-LX
Forbindelsesteknologi Kablet
Maks. overføringsafstand 10 km
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Model Indstiksmodul
Stikforbindelse (til SD)
Venstre forbindelsesklemmetype LC enkelttilstand
Interface leveret
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX - LC enkelttilstand hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-GE-L/GLC-LH-SMD
Kompatibilitet
Specifikationer Cisco Catalyst 2360-48TD-S, 2960-Plus 24LC-L, 2960-Plus 24LC-S, 2960-Plus 24PC-L, 2960-Plus 24PC-S, 2960-Plus 24TC-L, 2960-Plus 24TC-S, 2960-Plus 48PST-L, 2960-Plus 48PST-S, 2960-Plus 48TC-L, 2960-Plus 48TC-S, 2960S-24PD-L, 2960S-F24PS-L, 2960S-F24TS-L, 2960S-F24TS-S, 2960S-F48FPS-L, 2960S-F48LPS-L, 2960S-F48TS-L, 2960S-F48TS-S, 2960X-24PD-L, 2960X-24PS-L, 2960X-24PSQ-L, 2960X-24TD-L, 2960X-24TS-L, 2960X-24TS-LL, 2960X-48FPD-L, 2960X-48FPS-L, 2960X-48LPD-L, 2960X-48LPS-L, 2960X-48TD-L, 2960X-48TS-L, 2960X-48TS-LL, 2960XR-24PD-I, 2960XR-24PS-I, 2960XR-24TD-I, 2960XR-24TS-I, 2960XR-48FPD-I, 2960XR-48FPS-I, 2960XR-48LPD-I, 2960XR-48LPS-I, 2960XR-48TD-I, 2960XR-48TS-I, 3560X-24P-E, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-E, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48P-E, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48PF-E, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48T-E, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3650-24PD-E, 3650-24PD-L, 3650-24PD-S, 3650-24PS-E, 3650-24PS-L, 3650-24PS-S, 3650-24TD-E, 3650-24TD-L, 3650-24TD-S, 3650-24TS-E, 3650-24TS-L, 3650-24TS-S, 3650-48FD-E, 3650-48FD-L, 3650-48FD-S, 3650-48FQ-E, 3650-48FQ-L, 3650-48FQ-S, 3650-48FS-E, 3650-48FS-L, 3650-48FS-S, 3650-48PD-E, 3650-48PD-L, 3650-48PD-S, 3650-48PQ-E, 3650-48PQ-L, 3650-48PQ-S, 3650-48PS-E, 3650-48PS-L, 3650-48PS-S, 3650-48TD-E, 3650-48TD-L, 3650-48TD-S, 3650-48TQ-E, 3650-48TQ-L, 3650-48TQ-S, 3650-48TS-E, 3650-48TS-L, 3650-48TS-S, 3750V2-24FS, 3750X-12S-E, 3750X-12S-S, 3750X-24P-E, 3750X-24P-L, 3750X-24P-S, 3750X-24S-E, 3750X-24S-S, 3750X-24T-E, 3750X-24T-L, 3750X-24T-S, 3750X-48P-E, 3750X-48P-L, 3750X-48P-S, 3750X-48PF-E, 3750X-48PF-L, 3750X-48PF-S, 3750X-48T-E, 3750X-48T-L, 3750X-48T-S, 4500 Gigabit Ethernet Module, 4500-X, 4500E Series Line Card, 4948E, 4948E-F, 6900 Series 4-Port 40 Gigabit Ethernet Fiber Module with DFC4, 6900 Series 4-Port 40 Gigabit Ethernet Fiber Module with DFC4XL, ESS9300 Embedded Series ¦ Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Beskrivelse Cisco Catalyst 29XX, 3560, 3650, 3750, 6900, ESS9300, Integrated Services Router 11XX
Retningslinjer for produktanmeldelser