Fiberworks 10GbE SFP+, LR, DDM,LC Duplex

transceiver module, 1310nm, SM,10km, for Cisco og Netgear,tilsvarer SFP-10G-LR

Varenummer: 975037 / Producentens varenr: SFP-10GE-LR-C

More pictures from Fiberworks 10GbE SFP+, LR, DDM,LC Duplex

Før 1.990,-
990,-
+ fragt fra 59,-
Tilbuddet gælder, t.o.m. 31 december eller så længe lager haves!
4 stk. på lager (leveringstid 2-3 arbejdsdage)
30 dages åbent køb
Fri retur
Fri fragt over 1000,-
Retningslinjer for produktanmeldelser
Generelt
Producentens garanti (måneder) 36
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Netværk
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-LR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE, 10Gb Fibre Channel, SDH, OTN
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Liniefrekvens OC-192/STM-64
Maks. overføringsafstand 10 km
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
Overensstemmelsesstandarder ITU-T G.709
Ekspansion / Konnektivitet
Interface 1 x Ethernet 10GBase-LR - LC enkelttilstand hun x 2
Diverse
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco SFP-10G-LR
Oplysninger om kompatibilitet
Designet for Cisco Nexus 93180YC-FX, 9336C-FX2, 9372PX-E